Free cookie consent management tool by TermsFeed Pronájem reklamních ploch – MARVIO agency s.r.o.

Pronájem reklamních ploch

Nabízíme vám široký výběr reklamních ploch, které můžete využít pro propagaci svého podnikání, značky nebo produktu. Naše reklamní plochy se nacházejí na strategických místech, jako jsou třeba frekventované ulice, nákupní centra, sportovní areály a další. Nabízíme různé velikosti a formáty, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Konkávní vozidlo Veřejný prostor

Konkávní vůz (mobilní billboard)

Nabízíme vám možnost využít náš unikátní vůz pro propagaci vašeho podnikání, značky nebo produktu. Konkávní vůz se vyznačuje svou specifickou reklamní plochou, která zajistí, že vaše reklama bude vždycky v centru pozornosti.

Pokud tedy hledáte originální a účinný způsob, jak oslovit své zákazníky a zvýšit povědomí o svém podnikání, využijte naše služby. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy, takže si můžete reklamu naplánovat přesně podle vašich potřeb. V rámci pronájmu vám rádi pomůžeme s grafickým návrhem a s realizací včetně výroby reklamní plachty.

Reklama ve veřejném prostoru

Nabízíme vám možnost využít nejrůznější reklamní plochy v městském prostředí, jako jsou třeba billboardy, nástěnné panely, megapostery, informační stojany a další.

Jsme flexibilní a přizpůsobíme se vašim požadavkům. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy, abyste mohli svou reklamu plánovat podle potřeby. Navíc vám poskytneme kompletní služby včetně návrhu a realizace vaší reklamy.

Pokud hledáte účinný způsob, jak oslovit své zákazníky a zvýšit povědomí o svém podnikání, využijte naše služby pronájmu reklamy ve veřejném prostoru. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a rádi vám pomůžeme s výběrem nejlepšího řešení.

Ukázka realizovaných kampaní

Chcete s námi spolupracovat? Napište nám!

info@marvio.cz
Úvod