Free cookie consent management tool by TermsFeed Celopolep autobusu hokejového klubu HC Vítkovice Ridera – MARVIO agency s.r.o.

Celopolep autobusu hokejového klubu HC Vítkovice Ridera

12/2023 - HC Vítkovice Ridera

Popis projektu

Závěr roku 2023 byl pro nás více než hektický. Mezi vánočními svátky jsme totiž realizovali kompletní celopolep nového klubového autobusu pro HC Vítkovice Ridera. Jednalo se o zájezdový autobus MAN s délkou 15 metrů, což samo o sobě představovalo slušnou výzvu, a to nejen časovou.

Realizaci celopolepu jsme i včetně tiskové přípravy, samotného tisku a instalace zvládli do jednoho týdne. Výsledek posuďte sami. Podle nás se jedná o velmi zdařilou záležitost, kterou na silnicích určitě nepřehlédnete.

Děkujeme hokejovému klubu HC Vítkovice Ridera a Autobusové dopravě Patrik Lamla za projevenou důvěru. Realizace grafického návrhu: jakobystudio.cz

Zadání

Sezóna extraligových hokejistů je náročná a jejich program poskytuje pouze minimum volných dnů. Proto padla možnost polepu na vánoční svátky, kdy klub HC Vítkovice Ridera čekaly pouze domácí zápasy a nový autobus tak mohl být k dispozici delší dobu. Samotná montáž zabrala 3 pracovní dny a autobus již v nových barvách vyjel vstříc dalšímu venkovnímu utkání.

Víte, že...?

Extraligoví hokejisté každou sezónu sehrají minimálně 52 zápasů? Díky tomu se minimálně jednou týdně nacházejí na cestách napříč celou Českou republikou. Hokejisté Vítkovic pak nacestují téměř nejvíce kilometrů z celé soutěže.

Image
Image
Image
Image
Image

Chcete s námi spolupracovat? Napište nám!

info@marvio.cz
Úvod