Free cookie consent management tool by TermsFeed Intuitivní a přehledný web OC FRÝDA – MARVIO agency s.r.o.

Intuitivní a přehledný web OC FRÝDA

04/2023 - OC FRÝDA a.s.

Popis projektu

Při tvorbě webových stránek pro OC Fryda bylo důležité mít na paměti, že stránky budou sloužit jako hlavní zdroj informací pro návštěvníky obchodního centra. Proto jsme vytvořili uživatelsky přívětivé rozhraní, které umožní návštěvníkům snadno najít potřebné informace.

Na úvodní stránce jsou zobrazeny aktuální informace o otevírací době, akcích a slevách. Uživatelé se zde také mohou registrovat do odběru newsletterů.

Uživatelé si mohou snadno prolistovat také seznam obchodů podle kategorií a bez problémů najdou důležité informace, jako jsou informace o parkování a dopravě.

Samozřejmě je plná responzivita webových stránek, díky které lze web snadno prohlížet na kterémkoliv zařízení.

Zadání

Předchozí webové stránky OC FRÝDA již neodpovídaly dnešním požadavkům a zákazníci na nich velmi těžce hledaly požadované informace. Úkol byl tedy jednoduchý - vytvořit zcela nový web, který bude respektovat všechny moderní trendy a usnadní návštěvníkům najít co potřebují.

Víte, že...?

Frýdek-Místek je jedno z mála měst v České republice, které leží na dvou samostatných katastrálních územích a má tedy dva historické názvy - Frýdek a Místek. V roce 1943 byla tato dvě města sloučena do jednoho celku pod názvem Frýdek-Místek.

Image

Chcete s námi spolupracovat? Napište nám!

info@marvio.cz
Úvod